O nas
Kontakt

Wirusowy serial narciarski Gwyneth Paltrow zadebiutuje jako musical w grudniu w Londynie

Laura Kowalczyk

Wirusowy serial narciarski Gwyneth Paltrow zadebiutuje jako musical w grudniu w Londynie

„Gwyneth jedzie na narty” – oparty na niechlubnym procesie sądowym pomiędzy Gwyneth Paltrow i Terrym Sandersonem, który odbył się na początku tego roku – zadebiutuje w grudniu. To już zawładnęło naszymi sercami.

Słynna batalia prawna Gwyneth Paltrow ze zbuntowanym optometrystą narciarskim zyskuje oprawę muzyczną. Cóż za świąteczna uczta!

„Gwyneth Goes Skiing” ma zadebiutować w grudniu w Londynie od samozwańczych „zwiastunów queerowego chaosu” Awkward Productions.

Linus Karp wcieli się w Paltrow, a Terry Sanderson, optometrysta, który zderzył się z nią na stoku narciarskim w Utah w 2016 roku, zagra Joseph Martin. W programie znajduje się także oryginalny musical autorstwa piosenkarza i autora tekstów Lelanda (RuPaul’s Drag Race).

Być może znacie Karpa z roli księżnej Diany w przedstawieniu „Diana: nieopowiedziana i nieprawdziwa historia” wyprodukowanym przez Awkward Production, które zostało opisane przez witrynę Broadway Baby jako „najbardziej szalony spektakl teatralny, jaki istnieje”.

W logu „Gwyneth Goes Skiing” – opartym na procesie sądowym pomiędzy Paltrow i Sandersonem, który odbył się na początku tego roku – czytamy:

„To założycielka Goop, przesuwająca drzwi, zakochana w Szekspirze i świadomie oddzielająca hollywoodzką supergwiazdę. Jest emerytowanym optometrystą z Utah. W 2016 roku pojechali na narty. Na zboczach Deer Valley ich światy zderzyły się i oni też się zderzyli – dosłownie. Auć. Siedem lat później, w 2023 roku, skierowali sprawę do sądu. Podwójne auć. To jest ich historia. Rodzaj. Nie bardzo. Ale dzieje się to także w okresie Bożego Narodzenia.”

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez The Pleasance (@thepleasance)

Aby szybko nadrobić zaległości, 76-letni Sanderson pozwał nagrodzoną Oscarem aktorkę i guru dobrego samopoczucia do sądu po ich zderzeniu, twierdząc, że doznał wstrząśnienia mózgu, złamanych czterech żeber i uszkodzenia mózgu. Początkowo domagał się 3,1 miliona dolarów odszkodowania. Prawnicy Paltrow nazwali to „całkowitą bzdurą” i złożyli pozew (za 1 dolara i honoraria adwokackie), twierdząc, że Sanderson rzeczywiście ją uderzył.

Dwutygodniowy proces transmitowany w telewizji stał się hitem wirusowym, a ława przysięgłych ostatecznie uznała Paltrow za niewinną. Przykład szaleństwa w mediach społecznościowych, w którym pojawiały się memy, miał miejsce, gdy Paltrow szepnęła do Sanderson po jej zwycięstwie słynne „Życzę ci wszystkiego najlepszego”.

W przedstawieniu w londyńskim Pleasance Theatre w roli jury zasiądą widzowie. Jak opisuje firma produkcyjna: „Historia miłości, zdrady, jazdy na nartach i (w jakiś sposób) Świąt Bożego Narodzenia – w której to ty jesteś jury!”

Brzmi szalenie. Zarejestruj nas.

„Gwyneth Goes Skiing” zadebiutuje w Pleasance London Main House Cabaret w Londynie (13–23 grudnia). Bilety są już w sprzedaży.

Życzymy tego dobrze.