Gliwicka policjantka Mistrzynią Polski Seniorów w Boksie
AktualnościSport

W ostatni piątek odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie. Gliwicka policjantka brała w nich udział i zdobyła złoto w kategorii +81 kg w boksie.

Gliwicka policjantka – sierżant sztabowa Lidia Fidura z KMP w Gliwicach po raz kolejny do swojej kolekcji zyskała złoty medal z XXI Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie. Pani Lidia jest związana z boksem od 15 lat i między innymi zdobyła mistrzostwa Europy oraz jest 15-krotna mistrzyni Polski.

W swojej kategorii wagowej +81 kg sierżant sztabowa pokonała wszystkie swoje konkurentki i poszła po pierwsze miejsce na podium.

„Jednak należą się naszej policjantce wyrazy uznania nie tylko za ten wielki sukces – również za codzienną, sumienną i efektywną służbę” – czytam na stronie internetowej gliwickiej Komedy Miejskiej Policji.

Gliwicka mundurowa jest utytułowaną bokserką, a sporty siłowe – w tym boks, profesjonalnie uprawie od ponad 15 lat, jednak na co dzień pracuje w Wydziale Drogowym. W boksie zdobyła już tytuł mistrzyni Europy oraz 15 tytułów mistrzyni Polski, brązowy medal igrzysk europejskich i wiele, wiele innych.

„Gratulujemy kolejnego zwycięstwa naszej policjantce, a wszystkim zawodniczkom, które stanęły na podium, także tym, przed którymi jeszcze zadanie poprawy formy, życzymy sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów” – pisze gliwicka policja.

My również gratulujemy kolejnego złotego medalu i życzymy dalszych sukcesów w swojej karierze sportowej.

Źródło informacji, zdjęcia: KMP Gliwice