O nas
Kontakt

Casablanca Greens: golfowy raj z kulturą

Laura Kowalczyk

Visit Morocco

Poznaj rozwijającą się scenę golfową w Casablance i wyjątkową ofertę kulturalną w grze Golf Travel Tales z Immym Barclayem. W tym odcinku Immy zabiera nas na przygodę z golfem w Tony Jacklin Golf Casablanca, a następnie chłonie wyjątkową twórczą energię miasta.

Pole Tony Jacklin Golf Casablanca, prezentowane poprzez wspaniałe widoki z lotu ptaka, to 18-dołkowe arcydzieło zaprojektowane przez legendarnego Tony'ego Jacklina pośród lasu Bouskoura. Immy przedstawia nam cechy i wyzwania tego pola par-72, próbując swoich sił w technicznych uderzeniach, a następnie odkrywa szersze obiekty pola. Należą do nich nowoczesny budynek klubowy zaprojektowany przez architekta Angela Tabordę Britcha, a także lokale gastronomiczne, usługi spa i rozległe luksusowe tarasy.

Następnie udamy się do miasta, aby zapoznać się ze sceną sztuki ulicznej Casablanki, a następnie obejrzeć architektoniczną chwałę Meczetu Hassana II, tętniącego życiem lokalnego miejsca spotkań nad brzegiem morza. Zakończymy relaksującym drinkiem w Ain Daib, zamożnej dzielnicy znanej z modnych barów i restauracji.

Podsumowując, to dynamiczne i wciągające doświadczenie w sercu Maroka z Immy przedstawia żywy obraz miasta, w którym golf, kultura i historia doskonale łączą się.