O nas
Kontakt

W wieku 39 lat zmarła brytyjska producentka filmów dokumentalnych Isabelle Lawrence Thomas

Laura Kowalczyk

Isabelle Lawrence Thomas (right) with her husband Bradley Thomas

Brytyjski producent został znaleziony w hotelu w Los Angeles. Z doniesień wynika, że ​​odebrała sobie życie.

W wieku 39 lat zmarła producentka filmów dokumentalnych Isabelle Lawrence Thomas.

Urodzony w Wielkiej Brytanii Lawrence Thomas, członek Rady Doradczej Centrum Narratorów i Naukowców UCLA, był producentem różnych filmów dokumentalnych, w tym jednego na temat życzliwości,

Biuro lekarza sądowego hrabstwa Los Angeles potwierdziło, że producent zmarł w wyniku samobójstwa z „licznymi urazami”. W chwili obecnej nie opublikowano żadnych raportów toksykologicznych.

Jak donosi TMZ, znaleziono ją w hotelu w Los Angeles po tym, jak władze przybyły na miejsce po doniesieniach o incydencie.

Urodzona w Bath i absolwentka neurologii na Oksfordzie Lawrence Thomas przeprowadziła się do Los Angeles, aby realizować swoją pasję, jaką jest kręcenie filmów.

W 2018 roku wyszła za mąż za Bradleya Thomasa, jednego z producentów nagrodzonego Złotą Palmą filmu Rubena Östlunda Trójkąt Smutku oraz nominowany do Oscara film Martina Scorsese Zabójcy Kwiatowego Księżyca.

Jej przyjaciółka, brytyjska aktorka, aktywistka i podcasterka Jameela Jamil napisała na Instagramie: „W tym tygodniu bardzo nagle straciłam przyjaciela. Miałem się z nią spotkać kilka tygodni temu, ale nie mogłem, bo byłem zajęty głupią, pieprzoną pracą. Straciłem szansę, żeby powiedzieć jej, że ją kocham. I przytulić ją ten ostatni raz.

Jej przesłanie kontynuowało: „To przypomnienie, aby stawiać bliskich na pierwszym miejscu, aby nigdy nie odczuwać tak rozdzierającego żalu, jak ja teraz. Pieprzyć pracę. Pieprzyć bzdury. Zadzwoń do swoich bliskich”

Lawrence Thomas pozostawił męża, dwójkę dzieci Poppy i Grace, a także Lucy i Charliego, starsze dzieci Thomasa z jego poprzedniego małżeństwa z aktorką Hillary Matthews.

Jej rodzina poprosiła, aby w tym czasie poszanowano ich prywatność i aby zamiast kwiatów przekazywano datki na rzecz Koalicji na rzecz Zdrowia Psychicznego: http://www.thementalhealthcoalition.org/donate/.