Aktualności

Bieg na 6 łap w Gliwicach

Już w ten weekend odbędzie się wiosenna edycja „Biegu na 6 łap” w Gliwicach. Czworonogi z gliwickiego schroniska na was czekają.

„Bieg na 6 łap” cieszy się w naszym mieście dużą popularnością pośród gliwiczan. Już w ten weekend, a dokładnie w sobotę – 2 kwietnia odbędzie się wiosenna edycja biegu z czworonogami. Wydarzenie to promuje adopcję zwierząt ze schroniska.

Bieg na 6 łap w Gliwicach

Oprócz promocji adopcji zwierząt ze schroniska, na wydarzeniu promowana jest również spędzanie czasu i aktywność na świeżym powietrzu. Do przebiegnięcia z czworonogiem lub przespacerowania jest dystans 3 kilometrów. To także dobra lekcja dla dzieci, które uczą się w ten sposób odpowiedniego zachowania względem zwierząt.

Do gliwickiego schroniska przychodzi mnóstwo miłośników zwierząt, którzy mają możliwość poznania piesków. Dzięki temu udało się znaleźć dom dla czworonogów nowy domek.

Impreza odbędzie się 2 kwietnia – w sobotę i potrwa od godziny 10:00 do 12:00. Pieski będzie można odebrać do godziny 11:00. Trasa biegu będzie jak zawsze oznakowana. Liczba miejsc ograniczona do 40 – obowiązywały zapisy.

Bieg na 6 łap w Gliwicach

Źródło informacji: UM Gliwice

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.