AktualnościLifestyleSport

Darmowe zajęcia jazdy na rolkach w Gliwicach

Od maja w dzielnicy Gliwic – Politechnice trwają darmowe zajęcia jazdy na rolkach dla mieszkańców. Odbywają się one na Placu Krakowskim w czwartki i piątki.

Darmowe zajęcia jazdy na rolkach prowadzi Rolka Gliwice. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek i piątek w godzinach od 15:30 do 20:00 na Placu Krakowskim w Gliwicach. Lekcje organizowane są w trzech grupach: początkująca dla dzieci, „coś nie coś potrafię” również dla dzieci i na sam koniec odbywają się zajęcia dla dorosłej grupy.

Darmowe zajęcia jazdy na rolkach w Gliwicach

Grupa początkująca zaczyna o godzinie 15:30 i kończy o 17:00, a później zaczynają się zajęcia dla tych trochę już umiejących jeździć na rolkach o godzinie 17:00 i trwają one do 18:30. Ostatnia grupa dla dorosłych zaczyna swój trening o godzinie 18:30 i finiszuje o godzinie 20:00.

Każdy z uczestników musi zaopatrzyć się w swój kask. Organizator zajęć zachęca do ubrania ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki, a także zabrania ze sobą czegoś do picia. Zajęcia są bezpłatne dla mieszkańców dzielnicy Gliwic – Politechniki.

Darmowe zajęcia jazdy na rolkach w Gliwicach

Osoby, które dopiero zaczynają swoją zabawę z rolkami, a nie posiadają własnych rolek mogą je wypożyczyć od organizatora. Trzeba jednak się pośpieszyć, bo dostępne są tylko trzy pary regulowanych rolek w rozmiarach 29-32, 33-36 oraz 37-40.

Aby wziąć w nich udział należy zgłosić się poprzez formularz dostępny na stronie www.rolkigliwice.pl. Każdy z uczestników otrzyma potwierdzenie zgłoszenia w wiadomości SMS. Przed zajęciami będzie trzeba zaakceptować regulamin oraz podpisać oświadczenie, że jest mieszkańcem dzielnicy Politechniki.

Bezpłatne lekcje jazdy na rolkach dla mieszkańców dzielnicy Politechnika zostały sfinansowane z budżetu miasta Gliwice w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego i potrwają do końca września.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Gliwice

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.