O nas
Kontakt

Brak komentarza tygodnia

Laura Kowalczyk

Brak komentarza tygodnia

W całej Hiszpanii rozprzestrzeniły się uroczystości, gdy kraj ten po raz pierwszy w historii zdobył Puchar Świata Kobiet. W ubiegłą niedzielę hiszpańska drużyna pokonała Anglię 1:0.

W Wielkiej Brytanii Lucy Letby, 33-letnia była pielęgniarka, a obecnie niesławna seryjna morderczyni, została skazana na dożywocie. Uznano ją za winną zamordowania siedmiorga dzieci i usiłowania zamordowania sześciu innych dzieci na oddziale noworodkowym szpitala Countess of Chester w okresie od czerwca 2015 r. do czerwca 2016 r.

W Japonii i Korei Południowej wybuchły protesty w związku z uwalnianiem oczyszczonych radioaktywnych ścieków do oceanu. W czwartek z uszkodzonej elektrowni jądrowej Fukushima w Japonii spuszczono pierwszą partię wody.

W Rosji przywódcę Grupy Wagnera Jewgienij Prigożyn i kilku jego czołowych poruczników uważa się za zmarłych w wyniku katastrofy lotniczej, która miała miejsce w środowy wieczór.

W lżejszym wydaniu slacklinerowie z całego świata wzięli udział w zawodach w chińskim mieście Zhangjiajie.

Tymczasem w USA w dniu jego aresztowania w Gruzji zebrali się zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy byłego prezydenta Trumpa. 77-latek został aresztowany w więzieniu hrabstwa Fulton w Atlancie. Jest oskarżony o spiskowanie z 18 współoskarżonymi w celu unieważnienia wyników wyborów w 2020 roku.