Dzień jak co dzień w gliwickiej policji
Aktualności

Dzień jak co dzień w gliwickiej policji

We wtorek – 11 października funkcjonariusze gliwickiej policji mieli pełne ręce roboty, czyli dzień jak co dzień. Ile było interwencji?

Gliwicka policja interweniowała aż 11 razy w ciągu wtorku – 11 października. Odnotowano między innymi kradzież z włamaniem do magazynu firmy budowlanej, kradzież paliwa przez kierowcę porsche, przestępstwa narkotykowe i zgłoszenia podłożenia ładunków wybuchowych. Co jeszcze?

Dzień jak co dzień w gliwickiej policji

Oprócz wymienionych wyżej interwencji, policjanci zabezpieczali także mecz ekstraklasy. W ciągu tego dnia do policyjnego aresztu trafiło czterech zatrzymanych i ujęto czterech poszukiwanych. Do prokuratury doprowadzono dwóch podejrzanych i zatrzymanych w toczących się postępowaniach. Jakich? O uszkodzenie ciała i czyn przeciwko wolności seksualnej. Obaj objęci zostali dozorami policyjnymi.

„W trakcie zabezpieczania meczu piłki nożnej na stadionie miejskim zatrzymano czterech przyjezdnych z województwa łódzkiego, którzy posiadali przy sobie narkotyki i alkohol. To mężczyźni w wieku 23, 25, 39 i 43 lat. Wpadli w czasie wchodzenia na stadion, podczas skrupulatnej kontroli prowadzonej przez pracowników ochrony. Teraz ich sprawami zajmą się policjanci” – informuje gliwicka policja.

Źródło informacji, zdjęcia: KMP Gliwice

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.