O nas
Kontakt

Kanye „Ye” West wypuszcza „Vultures”, swoją pierwszą piosenkę od czasów załamań antysemickich. Czy to jest dobre?

Laura Kowalczyk

Kanye „Ye” West wypuszcza „Vultures”, swoją pierwszą piosenkę od czasów załamań antysemickich.  Czy to jest dobre?

Kanye „Ye” West wydał nową piosenkę „Vultures” – pierwszą od czasu, gdy załamania antysemickie zrujnowały jego karierę. I nie tylko jest to gorący bzdura – on właściwie podwaja swoją siłę… OSTRZEŻENIE O TREŚCI: W tym artykule zastosowano ostry język.

Niegdyś słynny raper, obecnie wzbudzający kontrowersje Kanye „Ye” West powrócił z nową piosenką „Vultures” z udziałem Ty Dolla $ign, Lil Durk i Bump J.

To jego pierwsza nowa piosenka od czasu szeregu zarzutów o antysemityzm w zeszłym roku.

Dla tych z Was, którzy potrzebują odświeżenia, oskarżenia o antysemityzm zostały skierowane pod adresem Westa po tym, jak powiedział, że w październiku 2022 r. podejmie „3 contrader śmierci na LUDZIE ŻYDOWSKIM”.

Następnie spotkał się z krytyką za noszenie koszulki z napisem „White Lives Matter” podczas Tygodnia Mody w Paryżu i miał niezapomniany występ w talk show Alexa Jonesa Infowars, w którym zdawał się wychwalać Hitlera.

Były pracownik TMZ stwierdził również, że raper kiedyś wychwalał „Hitlera i nazistów” w wywiadzie, a ostatnio pojawiły się podejrzenia, że ​​West narysował swastykę podczas spotkania z Adidasem na temat jego linii obuwia Yeezy.

Jako wyjątkowo przygnębiające wyróżnienie West został także uznany za „antysemitę roku” przez grupę strażniczą StopAntisemitism.

Teraz jesteś już cały zajęty.

Czy zatem „Vultures” jest mile widzianym przypomnieniem, że West był kiedyś bardzo utalentowanym raperem, a teraz zostawia za sobą prawicowe zaloty i idzie dalej z, miejmy nadzieję, odrobiną wstydu i zrozumienia, że ​​powinien zachować swoją mowę nienawiści dla siebie? i w końcu ponownie skupić się na muzyce?

Nie, wydał jedną z najbardziej usypiających i przyprawiających o zawrót głowy okropnych piosenek 2023 roku, w której wydaje się podwoić swoje poprzednie uczucia.

Rzeczywiście, West bezpośrednio odniósł się do zarzutów, zanim porzucił to zdanie: „W jakim sensie jestem antysemitą? / Właśnie przeleciałem żydowską sukę.”

Uroczy.

Wzbudzający kontrowersje wers dołącza do innych, otępiająco głupich tekstów:

Nie tak się robi tosty.

Słaby.

Miażdżąco subtelne nawiązanie do jego byłego menadżera Scootera Brauna.

Jasne, sprawdź nazwę strzelaniny w Columbine, aby upewnić się, że słuchacze muszą wstrzyknąć sobie do uszu wybielacz, aby w jakiś sposób oczyścić kanały słuchowe ze śmieci, które właśnie przeżyli.

Muzycznie brzmi to tak, jakby wszyscy wypili NyQuil (dostępne są inne syropy nasenne) i próbowali rapować z niewielką lub żadną werwą.

Jeśli jesteś chorobliwie ciekawy lub chcesz, żeby ktoś molestował twoje uszy, oto piosenka:

„Vultures” zadebiutował w stacji radiowej WPWX Power 92 Chicago i nie ma żadnych informacji o oficjalnej dacie premiery ani o tym, czy utwór pojawi się na nadchodzącym wspólnym albumie Westa i Ty, który według Ty’a ma się ukazać „naprawdę wkrótce”.

Choć wielu ma nadzieję, że West odpuści i powróci do dni świetności, wszelkie tęsknoty dotyczące rapera graniczą obecnie z całkowitymi złudzeniami.

A jeśli chodzi o zagorzałych fanów, broń go, ile chcesz. Jednakże to wy utknęliście w obronie nienawistnego zachowania ze strony rozdrażnionego mężczyzny-dziecka. Oprócz tego, że jest wrzucony do jednego worka z muzyką, która nie tylko obiektywnie blednie w porównaniu z jego twórczością z lat 2004–2018 (nagrany wspólnie z Kidem Cudim album w 2018 r., „Kids See Ghosts” jest mocny i jedynym powodem, dla którego ta data nie zakończyła się na 2016 r., z bardzo frustrującym, ale można posłuchać „The Life of Pablo”), ale jest strasznie okropny.