O nas
Kontakt

Kayne West i partnerka Bianca Censori wyrzuceni przez wenecką firmę taksówkową za nieprzyzwoite zachowanie

Laura Kowalczyk

Kayne West i partnerka Bianca Censori wyrzuceni przez wenecką firmę taksówkową za nieprzyzwoite zachowanie

Znowu o tym myśli i tym razem Kanye Westowi wyrzucono z pracy w czołowej firmie taksówkarskiej w Wenecji.

Wenecjanie są wściekli i to nie z powodu szczególnie głupiego wpisu w tegorocznym składzie Konkursu Mostra…

Kontrowersyjny raper / magnes kontrowersji Kanye „Ye” West i jego partnerka Bianca Censori zostali podobno „dożywotnio wyrzuceni z pracy” w weneckiej firmie taksówkarskiej za lubieżny czyn na pokładzie.

Do zdarzenia doszło, gdy Ye został sfotografowany ze spuszczonymi spodniami podczas rejsu łodzią po kanale, co wywołało krytykę nieprzyzwoitej ekspozycji. Choć początkowo wydawało się to żenującą awarią garderoby, zdjęcia i filmy w Internecie przedstawiające nagie pośladki i Ye trzymającą głowę partnera na kolanach, wywołały spekulacje, że dopuszczała się z nim publicznego aktu seksualnego.

Po opublikowaniu w zeszłym tygodniu kompromitujących zdjęć firma produkująca łodzie Venezia Turismo Motoscafi wydała 4 września oświadczenie, w którym oświadczyła, że ​​para ma zakaz korzystania z usług firmy na czas nieokreślony – co jest problemem w Wenecji, ponieważ firma z listy A znany ze swoich celebrytów, a zwykłe łodzie vaporetto są zatłoczone. I nie możemy sobie wyobrazić szczęśliwej pary, która chciałaby wcisnąć się w resztę z nas.

W oświadczeniu dla brytyjskiego outletu Independent rzecznik Venezia Turismo Motascafi powiedział, że była ona „całkowicie nieświadoma” zdarzenia i słynna para zostałaby wyrzucona z łodzi, gdyby kierowca zauważył ich publiczne narażenie.

„Kierowca musiał uważać na ruch uliczny i nie zauważył tych wulgaryzmów” – czytamy w oświadczeniu. „Gdyby tak się stało, natychmiast zeszedłby ze statku i doniósł o przestępcach władzom”.

Włoska wypożyczalnia zauważyła, że ​​„trzecia osoba na pokładzie taksówki”, która jechała z Ye i Censorim, „zasłoniła kapitanowi widok” na tył łodzi.

„Całkowicie dystansujemy się od takich działań i zachowań. Pan West i jego żona z pewnością nie będą już mile widziani na pokładach łodzi naszej firmy”.

Zakaz ten nie jest pierwszym w ostatnim czasie, gdyż Bianca Censori wywołała ostatnio kontrowersje we Włoszech ze względu na swoje wybory dotyczące garderoby. W zeszłym miesiącu włoscy mieszkańcy złożyli skargę na policję, że 28-latek chodził w miejscach publicznych „praktycznie nago”.

Nie jest jasne, czy Censori został ukarany za zbyt skąpe ubranie, ale włoski Trybunał Konstytucyjny stwierdza, że ​​za „nieprzyzwoitość publiczną” może zostać nałożona grzywna w wysokości od 5 000 do 10 000 euro.

Po raz pierwszy Ye pokazano publicznie z Censorim, projektantem architektury pracującym dla jego firmy Yeezy, na początku tego roku. Doniesiono, że para pobrała się podczas niewiążącej prawnie ceremonii zaledwie kilka miesięcy po sfinalizowaniu jego rozwodu z Kim Kardashian.