Kulturalny rozkład jazdy w Gliwicach
AktualnościKultura

Kulturalny rozkład jazdy w Gliwicach

Zbliża się weekend, a co to za tym idzie? Przedstawienie kulturalnego rozkładu jazdy w Gliwicach. Co przygotowano na weekend?

Koncert bluesowej muzyki, recital fortepianowy i spektakl „Ożenić się nie mogę”. To wszystko czeka nas podczas zbliżającego się wielkimi krokami weekendu. Przed wami kulturalny rozkład jazdy w Gliwicach.

Kulturalny rozkład jazdy w Gliwicach

26 marca – sobota
  • „Don Carlos” Giuseppa Verdiego w reżyserii D. McVicara to operowa propozycja gliwickiego Kina Amok, który poleci o godzinie 17:00. Transmisja odbędzie się z MET Opery.
  • Kino Amok, godzina 18:15 – na dużych ekranach będzie puszczony drugi film w ramach Festiwalu Filmowego Ukraina. Będzie to thriller polityczny „Obywatel Jones” w reżyserii A. Holland.
27 marca – niedziela
  • W Willi Caro o godzinie 11:00 i 13:00 odbędą się warsztaty plastyczne z twórczyniami ludowymi. Na nich będziemy mogli stworzyć wielkanocne stroiki.
  • Podwieczorek muzyczny w Willi Caro o godzinie 16:00 zapowiada się iście solidarnie. Odbędzie się koncert „Solidarni z Ukrainą”.
  • Spektakl „Ożenić się nie mogą” Aleksandra Fredry w reżyserii Grzegorza Kempinsky’ego to komediowe przedstawienie Akademickiego Teatru Remont – Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko, godzina 18:00.
  • „Nokturn – poezja nocy” – recital fortepianowy w wykonaniu Tomasza Maruta. Wydarzenie odbędzie się w Palmiarni Miejskiej o godzinie 19:30.

Źródło informacji: UM Gliwice

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.