O nas
Kontakt

„Starfield”: kosmiczna gra wideo przygodowa, która pozwala eksplorować ponad 1000 planet

Laura Kowalczyk

„Starfield”: kosmiczna gra wideo przygodowa, która pozwala eksplorować ponad 1000 planet

Entuzjaści kosmosu i gracze z niecierpliwością nie mogą się doczekać, aby wyruszyć w nową przygodową grę wideo w otwartym świecie, nad którą pracowano latami.

Po serii opóźnień, Pole Gwiazdjedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo od lat, stworzona przez należące do Microsoftu studio Bethesda, wreszcie w środę 6 września zadebiutuje na całym świecie.

U jej podstaw leży Pole Gwiazd to ambitna gra o eksploracji kosmosu, która zaprasza graczy do wyruszenia w kosmiczną podróż przez bezkres galaktyki Drogi Mlecznej.

Jednak to, co ją wyróżnia, to bezprecedensowa skala – oferująca graczom możliwość eksploracji zdumiewającej gamy ponad 1000 różnych planet, a także nieujawnionej liczby księżyców i stacji kosmicznych.

Gra, nad którą pracujemy od siedmiu lat, będzie dostępna na PC i Xboxie i będzie pierwszym od 25 lat nowym uniwersum autorstwa Bethesda Game Studios, znanego z przełomowej pracy nad Stare zwoje I Opad seria.

Simon Little, szef Video Games Europe, mówi, że podekscytowanie wokół premiery jest bezpośrednim odzwierciedleniem zmieniającego się krajobrazu branży gier.

„W przeciwieństwie do książki czy filmu, gdzie jest napisany, jest gotowy i gotowe, duża gra online z punktu widzenia rozwoju nigdy tak naprawdę nie jest ukończona. Zawsze jest ulepszana, ulepszana, rozszerzana, tylko po to, aby podtrzymaj zaangażowanie i zainteresowanie graczy, a także graj i ciesz się grą.”

Dodaje: „Nie pyta się ludzi, czy chodzą do kina albo czy czytają książki. To w pewnym sensie zrozumiałe, że właśnie to robisz. Myślę, że wkrótce dojdziemy do punktu, w którym zrozumie się, że tak, Gram w gry jako część mojej codziennej rozrywki.”