Parking przy Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach już gotowy
Aktualności

Parking przy Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach już gotowy

Od 1 października będziemy mogli korzystać już z wielopoziomowego parkingu przy Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach.

Pacjenci i klienci Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach będą mogli od 1 października korzystać już z nowego wielopoziomowego parkingu. Miejsc znajdzie tam na blisko 800 samochodów. Wyposażono go także w stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych w liczbie 4 sztuk.

Parking przy Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach już gotowy

800 miejsc parkingowych, 4 stacje do ładowania pojazdów elektrycznych i 20 miejsc dla osób z niepełnosprawnościach – tak przedstawiają się liczby nowego parkingu NIO w Gliwicach. Na elewacji budynku możemy dostrzec dekoracyjne panele wykonane z koryt kablowych.

Wjazd na nowy parking będzie możliwy tylko i wyłącznie od strony ulicy Sienkiewicza – rondo na zjeździe z DTŚ, z kolei wyjazd z parkingu będzie miał miejsce w kierunku ulicy Wybrzeże Armii Krajowej. Od początku października na odcinku od ulicy Berbeckiego do siedziby firmy Tauron ma zostać przywrócony ruch dwukierunkowy.

Aby ułatwić ruch w tej lokalizacji, miasto planuje wybudowanie ronda na ulicy Sienkiewicza, które ułatwi wjazd i wyjazd z parkingu.

Źródło informacji, zdjęcia: UM Gliwice

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.