O nas
Kontakt

Sean „Diddy” Combs i piosenkarka Cassie rozstrzygają pozew dotyczący molestowania dzień po jego wniesieniu

Laura Kowalczyk

Sean „Diddy” Combs i piosenkarka Cassie rozstrzygają pozew dotyczący molestowania dzień po jego wniesieniu

Artysta rapowy Sean „Diddy” Combs został oskarżony o gwałt i molestowanie przez piosenkarkę i byłą partnerkę Casandrę „Cassie” Venturę. Żadne warunki ugody nie zostały ujawnione.

Pozew piosenkarki Cassie zawierający zarzuty pobicia i znęcania się przez producenta muzycznego Seana „Diddy’ego” Combsa został rozstrzygnięty, jak ogłosili artyści, zaledwie dzień po złożeniu pozwu.

O ugodzie poinformował w oświadczeniu przesłanym przez adwokata Douglasa Wigdora, reprezentującego Cassie, której pełne imię i nazwisko brzmi Casandra Ventura.

W oświadczeniu stwierdzono, że osiągnęli porozumienie „ku obopólnej satysfakcji”, ale nie ujawniono żadnych warunków porozumienia i nie zostaną wydane żadne dalsze oświadczenia poza tymi, które Ventura, Combs i Wigdor złożyli w wiadomości e-mail rozesłanej przez prawnika.

W swoim oświadczeniu Ventura powiedziała: „Postanowiłam rozwiązać tę sprawę polubownie na warunkach, w których mam pewien poziom kontroli. Chcę podziękować mojej rodzinie, fanom i prawnikom za ich niezachwiane wsparcie”.

Combs powiedział: „Postanowiliśmy rozwiązać tę sprawę polubownie. Życzę Cassie i jej rodzinie wszystkiego najlepszego. Miłości”.

Ben Brafman, prawnik Combs, nie odpowiedział natychmiast na wiadomość z prośbą o komentarz. W zeszłym tygodniu w oświadczeniu stwierdził, że Combs „zdecydowanie zaprzecza” zarzutom.

W pozwie zarzucono, że Combs wciągnął piosenkarza w jego „ostentacyjny, szybki i napędzany narkotykami styl życia” wkrótce po tym, jak go poznała i podpisała kontrakt z jego wytwórnią w 2005 roku, kiedy ona miała 19 lat, a on 37.

Ventura, obecnie 37-letnia, twierdzi, że Combs (obecnie 54-letnia) rozpoczęła serię przemocy zaraz po rozpoczęciu ich związku w 2007 roku.

W pozwie zarzucono, że „skłonny do niekontrolowanej wściekłości” Combs poddał Venturę „brutalnym” biciem, podczas którego uderzał ją, kopał i deptał. Zarzuca się, że podawał jej narkotyki i zmuszał do seksu z innymi mężczyznami, podczas gdy on się masturbował i filmował ich. Według pozwu, gdy Ventura próbowała zakończyć związek w 2018 roku, Combs zmusił ją do wejścia do jej domu w Los Angeles i zgwałcił.