XXIX Gliwicka Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości
Aktualności

XXIX Gliwicka Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości

W najbliższy weekend będzie miała miejsce XXIX Gliwicka Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Górnych Wałów 29.

Od 19 do 20 listopada w godzinach 10:00 – 18:00, potrwa XXIX Gliwicka Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości, gdzie będziemy mogli podziwiać wyjątkowe i kolorowe kamienie oraz minerały. Wydarzenie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Górnych Wałów 29 w Gliwicach.

Gliwickie wydarzenie już w najbliższy weekend

Bilety na to wydarzenie kosztują 10 i 15 złotych. Dzieci do 5. roku życia wchodzą bezpłatnie. Wydarzenie swoim honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Gliwice.

– Giełda przyciąga zarówno znawców i miłośników minerałów, jak i entuzjastów ceniących urok wyjątkowej biżuterii. To okazja, by spotkać kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów z kraju i zagranicy, z którymi zgłębić wiedzę na temat kolekcji. . Wystawcy zaprezentują skamieniałości, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne, rękodzieło artystyczne, oryginalne wyroby jubilerskie i unikatowe ozdoby – zachęcają organizatorzy.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Gliwice

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.