Arenę Gliwice odwiedziło już ponad milion gości
Aktualności

Arenę Gliwice odwiedziło już ponad milion gości

Arena Gliwice ma co świętować. Podczas ostatniej gali KSW, która odbyła się w naszym mieście – obiekt odwiedził milionowy gość.

Milion gości odwiedziło Arenę Gliwice. Rekord padł podczas gali KSW 77, która odbyła się właśnie na tym gliwickim obiekcie. Podczas tegorocznego sezonu miejsce to odwiedziło prawie 400 tysięcy osób. Arena Gliwice to już uznana marka.

Arenę Gliwice odwiedziło już ponad milion gości

Gliwicki obiekt ma już prawie 5 lat i staje się on jedną z wizytówek naszego miasta. Ponad milion osób odwiedziło arenę od początku jej istnienia. Na terenie obiektu odbyło się blisko 800 imprez – licząc od 2018 roku. Tutaj należą się wielkie gratulacje. Arena Gliwice to już uznana marka. Poniżej znajdziecie opinie polskich i zagranicznych firm i organizacji, które miały przyjemność organizować wydarzenia właśnie na gliwickim obiekcie.

„Obiekt jest przepiękny, miejsce do grania rewelacyjne. To wspaniałe, że możemy tu promować nie tylko reprezentacyjną, ale i klubową siatkówkę. Cieszę się, że razem z miastem Gliwice i Areną Gliwice możemy organizować tutaj wielkie wydarzenia” – to opinia Sebastiana Świderskiego, prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

„Pierwszy raz tu jestem i nie spodziewałem się, że w Gliwicach jest tak świetny obiekt kocertowy i tak dobrze się tu gra. Naprawdę gratuluję Wam hali” – mówił Krzysztof „Grabaż” Grabowski, lider formacji Pidżama Porno, która w tym roku pojawiła się w Arenie podczas letniego cyklu Summer Arena.

„Każda z aren zrzeszona w EAA wnosi do stowarzyszenia coś nowego. Dzięki naszej współpracy zyskują wszyscy członkowie, czy to z Wielkiej Brytanii, Niemiec czy innych krajów, które mają swoich reprezentantów w EAA. Cieszę się, że Gliwice są z nami”– ocenia Olivier Toth, prezes European Arenas Association.

Najważniejsze liczby gliwickiego obiektu

  • 4,5 roku działalności
  • 792 zrealizowane wydarzenia – od początku funkcjonowania
  • 213 wydarzeń – rok 2022
  • 385 951 gości – rok 2022
  • ponad 1 000 000 gości – od początku funkcjonowania

Źródło informacji, zdjęcie: Arena Gliwice

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.