Filmy na święta Bożego Narodzenia na Netflixie
AktualnościLifestyle

Filmy na święta Bożego Narodzenia na Netflixie

Właśnie zaczęły się święta Bożego Narodzenia. Ten czas spędzany w rodzinnym gronie, ale później przychodzimy do domów i mamy ochotę obejrzeć coś w iście świątecznym klimacie. My przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji filmów na święta Bożego Narodzenia na Netflixie.

„Ekspres polarny”

W Wigilię mały chłopiec wsiada do magicznego pociągu jadącego na biegu północny i odkrywa cudowną moc przyjaźni oraz ducha świąt.

„Zamiana z księżniczką”

Zwyczajna cukiernik z Chicago i przyszła księżniczka, które wyglądają jak bliźniaczki, postanawiają przed świętami zamienić się życiami.

„Zamiana z księżniczką 2”

Zbliżają się święta i koronacja, a Margaret przeżywa kryzys w związku. Jej dublerka Stacy musi wkroczyć do akcji, zanim kolejny sobowtór zrujnuje ich plany.

„Zamiana z księżniczką 3”

Kiedy bezcenna świąteczna relikwia zostaje skradziona, Margaret i Stacy zwracają się o pomoc do swojej zuchwałej sobowtórki Fiony i jej przystojnego byłego chłopaka.

„Scrooge: Opowieść Wigilijna”

Jest mroźny wigilijny wieczór. Tej nocy samolubny skąpiec Ebenezer Scrooge ma ostatnią szansę, by zmierzyć się ze swoją przeszłością – i zmienić przyszłość.

„Holiday”

Dwie nieznające się kobiety, aby uciec od problemów, postanawiają na święta zamienić się domami. Iris przeprowadza się do słonecznego Los Angeles, a Amanda wyjeżdża na zaśnieżoną angielską wieś.

„W śnieżną noc”

Trzy historie o niespodziewanej miłości splatają się ze sobą podczas burzy śnieżnej w Boże Narodzenie.

„Grinch: Świąt nie będzie”

W małej wiosce o nazwie Ktosiowo trwają przygotowania do Bożego Narodzenia. Samotnik Grinch, który nienawidzi świąt, robi wszystko, by je zniszczyć.

Źródło informacji: Netflix / Filmweb

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.