Sponsorowane

Artyści kontra TVN24. W Bytomiu hokejowe emocje i szczytny cel

W sobotę, 24 września na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu komplet widzów obserwował mecz Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich z Drużyną TVN24. Kibice zobaczyli widowiskowe gole, efektowne akcje i sporo zabawnych sytuacji. Dochód ze spotkania zostanie przekazany na leczenie dziesięcioletniego Kuby Goniwiechy z Bytomia, który cierpi na chorobę Niemanna-Picka, nazywaną dziecięcym Alzheimerem.

Podczas charytatywnego meczu w Bytomiu zagrali m.in. jeden z najwybitniejszych polskich hokeistów w historii Mariusz Czerkawski, wokalistka Ewelina Lisowska, generał Roman Polko, aktorka Julia Wróblewska, satyrycy Rafał Bryndal i Jacek Łapot, prezenter telewizyjny Robert Kantereit, radiowcy Tomasz Olbratowski, Darek Maciborek, reporterka Faktów TVN Arleta Zalewska i… prezydent Bytomia – Mariusz Wołosz.

Sprinty, hity i bojowy nastrój

Mariusz Czerkawski śmigał po lodzie jak sprinter, był szybki i błyskotliwy. W kwietniu były gracz klubów NHL obchodził 50 urodziny i z tej okazji zrobił 50 pompek. O tym, że jest w znakomitej formie przekonali się widzowie obserwując także jego sztuczki hokejowe. Dobrze radziła sobie na tafli piosenkarka Ewelina Lisowska, która wylansowała takie hity jak „W stronę słońca” i „Jutra nie będzie”. Wcześniej wokalistka trenowała m.in. z hokejową reprezentacją Polski kobiet. W bojowym nastroju był… generał Roman Polko, który jest pasjonatem hokeja na lodzie.

W asyście policjantek

Podczas meczu widzowie zobaczyli m.in. policjantki, które odprowadzały hokeistów na ławkę kar oraz im asystowały, zawodników wcielających się w rolę… kręgli, jak również awanturę, która zakończyła się tym, że Mariusz Gabrek, prezes Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich wręczył kwiaty Ewelinie Wojtak, aktorce kabaretowej. Mecz zakończył się wynikiem 8:5 dla Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich.

Maskotki dla Fundacji

Podobnie jak przed rokiem, po końcowej syrenie kibice wrzucili na taflę setki maskotek. – Pluszaki zostaną przekazane Fundacji Centrum Polsko-Ukraińskie, opiekującej się uchodźcami ukraińskimi w naszym kraju – mówi Paweł Kobyliński, prezes HH Poland i inicjator zbiórki.

Organizatorami meczu były miasto Bytom i Bytomski Sport Polonia Bytom. Sponsorami Paweł Kobyliński, prezes HH Poland i Koksownia Bytom. Partnerem Fundacja Petralana.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Sponsorowane

IPOE laureatem specjalnej nagrody specjalnej w konkursie Polski Produkt Przyszłości

Sponsorowane

Komentarze są zablokowane.