internet światłowodowy w gliwicach
AktualnościSponsorowane

Internet światłowodowy w Gliwicach – dlaczego to najlepsza opcja dla przedsiębiorców?

Prowadzenie firmy bez dostępu do Internetu? Trudno byłoby to sobie nawet wyobrazić. Według raportu UKE już 99,5% polskich przedsiębiorstw korzysta z Internetu. To niezbędne narzędzie do obsługi klientów, wysyłania ofert, pozyskiwania nowych zamówień, a także rozliczania się z płatności. W przypadku firm szczególnie duże znaczenie ma dostęp do stabilnego, niezawodnego i szybkiego Internetu, dlatego wybierając konkretną ofertę warto się jej dokładnie przyjrzeć właśnie pod kątem warunków technicznych świadczenia usługi.

Nasza rada? Jeśli tylko masz taką możliwość, to zawsze postaw na Internet światłowodowy w Gliwicach (lub w innym mieście, w którym działa Twoje przedsiębiorstwo). Dlaczego to najlepszy wybór? Poznaj kluczowe argumenty.

Błyskawiczny Internet w Twoim biurze

Szerokopasmowy Internet to zdecydowanie najlepszy wybór dla przedsiębiorstw, które skupiają się na pozyskiwaniu i obsłudze klientów w sieci. Nawet jeśli sprzedajesz głównie stacjonarnie, stawiając na utrzymywanie tradycyjnych relacji z klientami, to i tak z pewnością korzystasz z sieci m.in. do wysyłania ofert, aktualizowania strony internetowej czy nawet odbywania spotkań online.

Internet światłowodowy jest bezkonkurencyjny pod względem szybkości, dlatego świetnie sprawdza się do pobierania dużych plików z sieci czy umieszczania różnych treści online. To bardzo ważna zaleta dla przedsiębiorstw z branży e-commerce.

Niezawodny dostęp do sieci

Biznes nie znosi niespodzianek. Każda działalność musi bazować na przewidywalności, dlatego warto korzystać z technologii, która to gwarantuje. Dokładnie tak jest w przypadku Internetu światłowodowego, który działa zawsze, niezależnie od warunków pogodowych, pory roku czy dnia, wcześnie rano, jak i w środku nocy.

Jeśli do tej pory korzystasz z Internetu mobilnego i niestety na własnej skórze przekonujesz się o zawodności tej technologii, to nie potrzebujesz chyba dodatkowych powodów, aby przejść na Internet światłowodowy.

Brak jakichkolwiek limitów danych

Ta zaleta przemówi do wyobraźni przedsiębiorców, którym wielokrotnie zdarzyło się już przekroczyć limit danych komórkowych narzucony przez operatora. Te limity w przypadku Internetu mobilnego bywają naprawdę skromne i niewystarczające na potrzeby firm.

Nawet jeśli dziś „ogarniasz” biznes przy użyciu np. 100 GB danych miesięcznie, to co się stanie w momencie, gdy przekroczysz ten limit już w połowie miesiąca? Takie sytuacje są bardzo prawdopodobne, a można ich łatwo uniknąć przechodząc na nielimitowany Internet światłowodowy.

Możliwość komfortowego korzystania z usług chmurowych

Usługi chmurowe stanowią dziś ważny element biznesu. Coraz więcej firm przenosi swoją działalność właśnie do chmury, oszczędzając tym samym na fizycznych serwerach, a także gwarantując sobie dużą elastyczność w tych niepewnych czasach (co pokazał chociażby okres pandemii).

Dostęp do usług chmurowych wymaga jednak szybkiego Internetu, w dodatku bez limitu danych. W przeciwnym razie nie będziesz w stanie wykorzystać pełnego potencjału cloudingu. Przejdź na Internet światłowodowy i nie martw się wolnym pobieraniem plików, długim oczekiwaniem na wysłanie danych na serwer etc.

Idealny wybór do pracy zdalnej

Praca zdalna stała się standardem w niejednej firmie, w której możliwe było przeorganizowanie stanowisk w taki sposób, aby pozwolić pracownikom na home office. Jeśli w Twoim przedsiębiorstwie także obowiązuje kultura pracy zdalnej, to szybki i niezawodny Internet jest Ci po prostu niezbędny. Umożliwi on bezproblemowe przeprowadzanie wideokonferencji, szkoleń online czy szybkie udostępnianie materiałów pracownikom.

Przewidywalne, niskie koszty korzystania z Internetu w firmie

Nie bez znaczenia jest również to, że wybierając Internet światłowodowy dla firm nie musisz się obawiać żadnych nieprzewidzianych kosztów. Miesięczna opłata jest stała w całym okresie obowiązywania umowy.

Nie ma również mowy o naliczaniu dodatkowych opłat z tytułu np. przekroczenia limitu danych, co z kolei jest standardem w firmach korzystających z Internetu mobilnego.

Zamów Internet światłowodowy w Gliwicach dla Twojej firmy

Wierzymy, że te argumenty ostatecznie przekonały Cię do wybrania Internetu światłowodowego. W Gliwicach korzystną ofertę dostaniesz od DG-NET – lokalnej firmy, która cieszy się świetną opinią wśród dotychczasowych klientów.

Sprawdź mapę zasięgu Internetu światłowodowego w Gliwicach od DG-NET i zamów pakiet najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego biznesu. Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.dg-net.pl/internet-swiatlowodowy-gliwice-wybierz-usluge-dg-net-i-ciesz-sie-szybkim-niezawodnym-internetem/.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.