SayDance – spędź przyjemnie i tanecznie czas
AktualnościLifestyle

SayDance – spędź przyjemnie i tanecznie czas

SayDance – to taneczne miejsce na terenie Bytomia. Obiekt ten powstał z myślą o osobach, które chcę aktywnie, przyjemnie i kreatywnie spędzić swój czas wolny.

Miejsce taneczne w Bytomiu – SayDance powstało dzięki dwóch instruktorkom o wielkim serduchu do tańca. Ich marzeniem było stworzenie miejsca, w którym to właśnie wy poczujecie komfort być po prostu sobą. Według Kamili i Kasi – to kawałek tanecznego nieba. Przekonajcie się sami.

SayDance – spędź przyjemnie i tanecznie czas

W ofercie tanecznego obiektu znajdziecie takie zajęcia jak – pierwszy taniec, sensual dance, latino dance, fitness, taniec w parach, ale także i party dance.

Czym jest energiczne cardio? Tego dowiecie się na zajęciach właśnie w SayDance. Szykujecie się do swojego ślubu i nie macie układu na pierwszy taniec – dziewczyny jak najbardziej wam w tym pomogą. Jeśli nie wychodzi Ci taniec ze swoją drugą połówką, to i tutaj się coś dla was znajdziecie.

Kamila i Kasia pomogą wam zorganizować wieczór panieński, babski comber, a nawet walentynki. W tym miejscu doświadczycie samej dobrej zabawy i odkryjecie siebie całkiem na nowo.

Studio taneczne zlokalizowane jest w Bytomiu przy ulicy Siemianowickiej 94. Zapisy odbywają się pod numerem telefonu: 886 097 832 lub pod adresem e-mail: hello.saydance@gmail.com. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie www.saydance.pl.

Media społecznościowe:

facebook@saydance.bytom
instagram@saydance_

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.