Chocolate background. Chocolate with cocoa powder and cinnamon. On a wooden background.
AktualnościLifestyle

Wakacyjne czekoladowe warsztaty w Gliwicach

Czekoladziarnia w Gliwicach zaprasza grupy zorganizowane i półkolonie na wakacyjne czekoladowe warsztaty, gdzie poznamy historię czekolady i stworzymy własne pralinki.

Wakacyjne czekoladowe warsztaty przeznaczono dla grupy zorganizowanych i półkolonii. Na nich dzieci dowiedzą się co nie co o historii czekolady, ale i również stworzą własne pralinki. Czekoladziarnia przygotowała dwie wersje warsztatów.

Czekoladziarnia zaprasza na warsztaty

Wakacyjne czekoladowe warsztaty w Gliwicach

  • 20 zł od uczestnika – w cenie krótki, dostosowany do wieku dzieci wykład, wykonanie 3 pralinek z owocowymi, orzechowymi i słodkimi dodatkami, które uczestnicy zabierają ze sobą;
  • 25 zł od uczestnika – w cenie krótki, dostosowany do wieku uczestników wykład, podczas którego dzieci napiją się małej gorącej czekolady serwowanej u nas na co dzień oraz wykonanie 3 pralinek z owocowymi, orzechowymi i słodkimi dodatkami, które uczestnicy zabierają ze sobą.

Minimalna ilość osób w grupie to 5, a maksymalna 24. Warsztaty trwają około półtorej do dwóch godzin. Kawa lub herbata w cenie dla opiekuna.

Godziny oraz termin warsztatów można ustalić indywidualnie. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 667 219 064 i 660 778 700 oraz adresem e-mail czekogliwice@gmail.com.

Dołącz do wydarzenia: https://fb.me/e/2Bl47GJde.

Źródło informacji, zdjęcie: Czekoladziarnia

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.