Najpopularniejsze filmy i seriale w roku 2021 według „wujka” Google
AktualnościLifestyle

Najpopularniejsze filmy i seriale w roku 2021 według „wujka” Google w Polsce

Najbardziej znane filmy i seriale w roku 2021 według wyszukiwarki Google. Co znalazło się w TOP 10 w oby dwóch kategoriach?

Rok 2021 się zakończył, teraz czas na nowy rok pełen nowych filmów i seriali. Możemy spokojnie podsumować jakie produkcje filmowe się ukazały na ekranach kinowych i platformach streamingowych. Przed wami najpopularniejsze filmy i seriale w roku 2021 według „wujka” Google.

Najpopularniejsze filmy w 2021 roku

1. Diuna

Szlachetny ród Atrydów przybywa na Diunę, będącą jedynym źródłem najcenniejszej substancji we wszechświecie.

2. Dziewczyny z Dubaju

Młoda ambitna dziewczyna od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki.

3. Small World

W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Do czego będzie zdolny policjant, prowadzący śledztwo w sprawie?

4. Oczy diabła

5. Cruella

Historia o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych postaci, legendarnej Cruelli de Mon.

6. Listy do M. 4

Podczas Wigili, wszystko może się zdarzyć! Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich miłość. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę!

7. Eternals

Opowieść o Eternals – przedwiecznej rasie nieśmiertelnych istot, które zamieszkiwały Ziemię i ukształtowały jej historię.

8. Furioza

Historia policjantki, która spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała.

9. Venom 2

Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddiem Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia – Venomem. W drugiej części poznamy Carnage’a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela.

10. Obecność 3: Na rozkaz diabła

Rok 1981. Małżeństwo Warren bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem.

Najpopularniejsze seriale w 2021 roku

1. Squid Game

Setki spłukanych graczy przyjmują dziwne zaproszenie do udziału w grach dla dzieci. Nagroda jest kusząca, ale stawka — przerażająco wysoka.

2. Bridgertonowie

Serial inspirowany bestsellerowymi powieściami o miłosnych i życiowych perypetiach ósemki rodzeństwa z potężnej rodziny Bridgertonów.

3. Ginny & Georgia

Po latach życia na walizkach nastoletnia Ginny i jej matka Georgia pragną wreszcie się ustatkować. Jednak tajemnice z przeszłości Georgii komplikują ich plany.

4. Lupin

Zainspirowany przygodami Arsène’a Lupina złodziej gentleman Assane Diop obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która wyrządziła niesprawiedliwość jego ojcu.

5. Sexify

Natalia razem z przyjaciółkami postanawia opracować innowacyjną aplikację erotyczną. Jednak najpierw sama musi poznać tajniki sztuki kochania.

6. New Amsterdam

Nade wszystko ceniący niezależność dr Max Goodwin zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w USA. Teraz każdy dzień to nowa rewolucja – dla dobra pacjentów.

7. Rojst ‘97

„Powódź stulecia” nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. Woda zalewa część miasta odsłaniając zakopane w lesie ludzkie szczątki oraz ciało nastoletniego chłopca, który początkowo uznany zostaje za przypadkową ofiarę powodzi.

8. Gambit Królowej

Genialna osierocona dziewczyna zmaga się z nałogiem i próbuje zostać najlepszą szachistką świata.

9. BrzydUla 2

Jesienne smutki odejdą w zapomnienie, bo w takim towarzystwie nie zagrożą one nikomu. Ula ponownie zarazi optymizmem i wiarą w ludzi, Marek przyspieszy bicie kobiecych serc, a Violetta, przez V i dwa T, sprawi, że będziemy płakać ze śmiechu!

10. Kowalscy kontra Kowalscy

Dzieli ich wszystko, a łączy jedynie popularne polskie nazwisko. Kiedy pewnego dnia ich losy się skrzyżują, nic nie będzie takie, jakie było wcześniej.

Źródło informacji: Radio Zet / Filmweb

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.