Gliwice: Śmiertelne potrącenie pieszego na ulicy Toszeckiej
Aktualności

Gliwice: Potrącenie pieszego na ulicy Toszeckiej

Dziś w godzinach porannych doszło do dramatycznego wypadku na przejściu dla pieszych na ulicy Toszeckiej w Gliwicach. Aktualnie trwają bardzo duże utrudnienia.

W Gliwicach miało miejsce potrącenie pieszego na ulicy Toszeckiej. Do zdarzenia doszło około godziny 7:25 – jak informuje Super Express. Według informacji uzyskanych przez rzecznika prasowego gliwickiej policji i przekazanych przez portal – ofiara jest nieprzytomna.

Gliwice: Potrącenie pieszego na ulicy Toszeckiej

Potrącenie miało miejsce w pobliżu stacji Shell. Do zdarzenia doszło na gliwickiej ulicy na przejściu dla pieszych około godziny 7:25. Póki co nie są znane szczegóły tego zdarzenia, a na drodze występują bardzo duże utrudnienia. Super Express skontaktował się z rzecznikiem Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach:

„Samochód osobowy potrącił pieszego na przejściu dla pieszych. Kierowca pojazdu przekazał służbom, że poszkodowany nie oddycha. Jest nieprzytomny. Na miejscu trwają obecnie czynności” – mówił portalowi Super Express Marek Słomski, rzecznik gliwickiej komendy policji.

Źródło informacji: Super Express Śląsk

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.