zbiórka elektrośmiech w gliwicach
Aktualności

Ostatnia zbiórka elektrośmieci w Gliwicach

W tym roku to będzie ostatnia zbiórka elektrośmieci w Gliwicach, a dokładnie w Łabędach i Brzezince. Kiedy się odbędzie?

Wala Ci się po domu zużyty sprzęt elektroniczny: komputer, pralka, myszka, stary smartfon? Nie czekaj dłużej i udaj się na ostatnią w tym roku zbiórkę odpadów elektrycznych w Gliwicach. Zbiórka elektrośmieci odbędzie się w Łabędach i Brzezince już jutro – 27 listopada.

Ostatnia zbiórka elektrośmieci w Gliwicach

Masz zepsuty, stary lub niepotrzebny sprzęt elektroniczny, który zaprząta Ci kąt w domu? Oddaj je na zbiórkę elektrośmieci w poszczególnych miastach gliwickich. Są to śmieci, które najczęściej zalegają w naszych domach i mieszkaniach. Nie czekaj i oddaje je w odpowiednie miejsce. Trzymanie nadmiernej ilości takich odpadów, stanowczo nie jest dla nas dobre. To ostatnie takie wydarzenie w tym roku w Gliwicach, z kolei przez cały rok elektrośmieci możemy oddawać w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ulicy Rybnickiej. Gdzie odbędzie się ostatnia akcja?

  • Brzezinka przy ulicy Zamojskiej (przy kościele), godzina 10:00 – 12:00
  • Łabędy przy ulicy Literatów (przy placu zabaw), godzina 12:30 – 14:30

Wszystkie punkty terenowe odbioru elektrośmieci oraz godzin przyjmowania takich odpadów są dostępne w zakładce Harmonogram wywozu na stronie www.segreguj.gliwice.eu. Zebrane odpady od gliwiczan są ponownie przetwarzane.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Gliwice

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się spodobać

Komentarze są zablokowane.